KAMIENIE

KAMIEN

AGAT  NATURALNY BRYŁKA

„KAMIENNE TALIZMANY”

    Starożytni uważali, że kamienie mają niezwykły wpływ na ludzi. Tajemnicza  moc tkwiąca w kamieniach sprawia, że używa się ich jako talizmanów, których moc ma chronić i wspierać osobę, która je nosi. Kryształy były uważane w starożytności za zmrożoną wodę lub za zmaterializowane (zamknięte w kamieniu) światło.

   Każdy kamień jest wyjątkowy, nie ma dwóch identycznych kamieni. Każdy kamień to zamknięty świat, barwy, żyłki, plamy układają się w sekwencję niepowtarzalnych obrazów.

   Można wierzyć, lub nie, ale kamienie szukają swojego właściciela. Amulety z naturalnych kamieni, to takie bateryjki, które emanują energią. Energię kamienia można zmierzyć i podnieść metodami radiestezyjnymi.

   kregiWybierając dla siebie kamień zwróć uwagę na to, żeby nie był on pęknięty lub ukruszony w nieoczekiwanym miejscu. Na bazarach często spotkasz naszyjniki z kamieni naturalnych, ale kamienie te są przedziurawione i energia w takim kamieniu rozkłada się całkiem inaczej niż w całej bryłce kamiennej. O ile łatwiej nanizać na nitkę kamień z dziurką ;) Ja nie noszę amuletów z kamieni na metalowych łańcuszkach, noszę je na sznureczkach, rzemieniach, tasiemkach.   

AMULET Z KAMYCZKIEM

AMULET Z KAMYCZKIEM

   Być może spotkasz mnie tam gdzie dojrzewają moje kamienie. Większość kamieni zamkniętych w moich wisiorkach zawożę do Kamiennych Kręgów w Odrach ;)  Tam zmieniam ich polaryzację, układam w różnych kierunkach, później dobieram kamień z myślą o konkretnej osobie. Długo przekładam w dłoniach, układam kierunek w amulecie. Zanim powstanie wisiorek spleciony z miedzi kilkakrotnie dopasowuję położenie kamyczka. Robię to intuicyjnie. Dlaczego tak, dlaczego ten, a nie inny kamień, sama nie wiem.

Brak komentarzy.

Brak trackbacków.
 • biżuteria

 • Kimekomi

  b1c b1d
 • Kaffee

  święta kawowa panienka kawa drzewko kawowe
 • Bransoletki

  KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
 • Pierścionki

  pierscionek_white_2 pierscionek_wrzsowisko2
 • Naszyjniki

  naszyjnik_resztki1 kadr1
 • Druciki

  wire-6 wire-25
 • Klawisze

  kolczyki_page_up2 kolczyki_page_up